Historia leczenia

Rozpoczelismy leczenie Dariuszka u lekarza DAN! po przeczytaniu książki "Dzieci z głodującymi mózgami" Dr J. MacCandless.

Wybór lekarza, który będzie leczył naszego synka padł na panią dr M. Cubałę - Kucharską Instytut Medycyny Integracyjnej.

28.08.09 - Pierwsza wizyta:

                Pani doktor zapoznała się z wypełnioną przez nas ankietą, przezstudiowała dotychczasowe wyniki badań, zwróciła uwagę na nieprawidłowości - podwyższone żelazo, przechodzone biegunki, badania usg z powiększonymi węzlami krezkowymi, refluks żołądkowo - jelitowy okresu niemowlęctwa.

Zalecone badania:

Krajowe: morfologia z rozmazem, ASPAT,ALAT, IgA,IgM,IgG,IgE całkowite, IgA IgG przeciwgliadynowe, przeciwtransglutaminazie tkankowej, przeciendomysialne, ASO, kwas moczowy, mocznik, kreatynina,proteinogram, miedź, cynk,ceruloplazmina, żelazo, ferrytyna, transferytyna, amoniak w surowicy;

Zagraniczne:Organix Metametrix USA, Comprehensive Digestive Stool Analysis, uroporfiryny.

 

Zalecone suplementy:

1. W razie zaparć: Casara Sagrada

2. Kuracja Oxypowerd

3. Laktuloza

4. DGL Plus

5. Multiprobiotic4000

6. MB12 do wcierania

 

Robimy badania, czekamy na wyniki i umawiamy sie na następną wizytę.

Darek jest na diecie od 12.08.09. po pierwszych dwóch tygoniach - tydzień nadpobudliwości, wścieklości, autosymulacji itp. Później grzeczny i spokojny. Teraz od 24.09. znowu ataki wscieklości i rozkojarzenia.Podejrzewam, że jest jeszcze coś w jadłospisie co mu szkodzi. 

 Otrzymaliśmy wyniki badan zagranicznych. Nie jestem lekarzem, ale widać, że są nieprawidłowości. I jednak te metale ciężkie... Wizyta u lekarza - 14.09.09. Mam nadzieje, że wreszcie coś "ruszy". 

Druga wizyta - 14.10.2009I wszystko wiadomo. Pogorszenie zachowania to prawdopodobnie przerost drożdżaków. Na 99% nie ma dodatkowych alergi a dieta może być powoli wyeliminowywana, gdy wyleczymy jelita (dwa lata minimum)Darek ma przede wszystkim problem z jelitami. Bakterie i grzyby. To leczymy w pierwszej kolejności. Ma problemy z trawieniem węglowodanów (zaburzona praca trzustki). Nieswoiste zapalenie jelit.

Pozatym wiele zaburzeń metabolicznych, niedobory witaminowe.

Kuracja na najbliżesz dwa miesiące:

Ketokonazol - 14 dni (przeciwgrzybiczne)

Vancomycin - 14 dni (antybiotyk) plus EDTA(chelator)

Nystastatyna z neomycyną - 30 dni (przeciwgrzybiczny)

Hepa - Merz - zawiera aminokwasy, które wspomagają czynność detoksykacyjną hepatocytów. Przyspiesza metabolizm amoniaku poprzez udział w procesie syntezy glutaminy i mocznika w wątrobie.

Laktuloza - PREBIOTYK

DGL Plus - osłona i wspomaganie pracy żołądka; 

Multiprobiotic4000 - PROBIOTYK

Acetyl- L-Carnitine - działa jako neuroprzekaźnik i stymuluje przemianę materii w mitochondriach, posiada własciwości regenerujące mózg.

L - Arginine -  aminokwas do którego zadań należy min. wsparcie układu immunologicznego, ochrona wątroby (rozkłada amonika do postaci mocznika)

Zyme-Prime - 9 enzymów trawiennych wspomagających rozklad weglowodanów, tłuszczów, skrobi i białka.

MB12 w zastrzykach - Artykuł o MB12  MB12: Mit, arcydzieło czy cud?

 

 14 GRUDZIEŃ 2009  kolejna wizyta, tym razem już w Piasecznie. Pani doktor była bardzo zadowolona z postępów Dareczka. Stwierdziła, że jego mimika twarzy jest super, kontakt dużo lepszy niż ostatnio, nie biegał już jak szalony po gabinecie, ładnie sie bawił i bez krzyku wszystko posprzątał. Dalej suplementujemy wg Organixu. Oczyszczamy organizm z toksyn po truciu grzybów. Zaczynamy chelatację z metali ciężkich.

Kontynujemy:

Nystatyne z neomycyną

MB 12 - zwiększona dawka bo Dariuszek przytył.

Multiprobiotic4000

Laktuloza

Heppa - Merz

Acetyl - l - carnitine

L - arginine

Zyme - prime

DODATKOWO:

OSR - chelator, nowa bezpieczniejsza postać chelatora, wiąże głównie rtęć, także arsen, nie wiąże natomiast ołowiu, ale także cynku.  Artykuł

Heviran - lek przeciwwirusowy (Dariusz ma bardzo często opryszkę, co znaczy, że wirus bardzo osłabia jego układ odpornościowy) działający głównie na wirusy opryszczki (herpes simplex) oraz słabiej na wirus ospy wietrznej i półpaśca (varicella zoster). Po wniknięciu do komórki zakażonej wirusem acyklowir ulega przekształceniu w postać czynną (trifosforan), która - będąc substratem dla polimerazy DNA wirusa - zapobiega dalszej syntezie wirusowego DNA.

Intestamine - intensywne wsparcie przewodu pokarmowego. Zawiera L - glutaminę, prebotyk, błonnik i acetylo - D - glukozaminę.

Enterosgel kompleksowa detoksykacja organizmu  Więcej informacji.

GI -

Ayur-gymnema -

Następna wizyta LUTY 2010 (będziemy powtarzać badanie Organix)

 

 

 

 

 

 
   1 % dla Dariuszka
   Apel o pomoc !!
   BARDZO DZIĘKUJEMY!!!!!!!
   Diagnoza
   Dokumentacja
   Leczenie DAN!
      Dieta
      Historia leczenia
   O Dariuszku
   Terapia
   Autyzm
   Ważne adresy
   Z zapisków mojej mamy

 
Copyright ©2010 by dariuszekautyzm
Kreator Stron www